تبریک

سال نو مبارک

سال نو مبارک 1397
سال نو مبارک 1397

بر چهره ی گل نسیم نوروز خوش است
بر طرف چمن روی دل افروز خوش است
از دی که گذشت هر چه بگویی خوش نیست
خوش باش ومگو ز دی که امروزخوش است

خیام

با تبریک فرا رسید سال 1397 هجری شمسی به تمامی هموطنان و نوروز دوستان سراسر هستی، آرزوی موفقیت و سربلندی دارم برای همه ی علم دوستان و پژوهشگران محترم و همچنین تبریک ویژه خدمت تمامی مشترکین و دانش پژوهان عزیز که در سال گذشته هرچه بیشتر و قوی تر در زمینه گسترش و نشر علوم و فناوری های نو کوشیدند.

پیشاپیش خبر از ادامه ی قدرتمند فعالیت وب سایت و مجموعه های تحت نظر جهت خدمت رسانی بیشتر و مفید تر در سال جدید خواهیم داشت.

با آرزوی سالی پربرکت و سرشار از موفقیت

عبدالناصر هاشم آبادی


نوروز نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با یکم فروردین ماه، جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از کهن‌ترین جشن‌های به جا مانده از دوران ایران باستان است. خاستگاه نوروز در ایران باستان است و هنوز هم مردم مناطق گوناگون فلات ایران، نوروز را جشن می‌گیرند. زمان برگزاری نوروز، در آغاز فصل بهار است که امروزه به آن برابری بهاری یا اکیونوس می‌گویند.

نوروز در ایران و افغانستان آغاز سال نو محسوب می‌شود و در برخی دیگر از کشورها یعنی تاجیکستان، روسیه، قرقیزستان، قزاقستان، سوریه، عراق، گرجستان، جمهوری آذربایجان، آلبانی، چین، ترکیه، ترکمنستان، هند، پاکستان و ازبکستان تعطیل رسمی است و مردمان آن جشن را برپا می‌کنند.

Nowruz (Persianنوروز‎ Nowruz[nouˈɾuːz]; literally “new day”) is the name of the Iranian New Year, also known as the Persian New Year, which is celebrated worldwide by Iranians, along with some other ethno-linguistic groups, as the beginning of the New Year.

[نوروز به نقل از ویکی پدیا فارسی، دانشنامه آزاد]

منتشر شده توسط عبدالناصر هاشم آبادی

سلام من عبدالناصر هاشم آبادی / Abdelnasser Hashemabadi هستم؛ این وب سایت، بصورت شخصی توسط من بعنوان توسعه دهنده وب و شهرساز در جهت نشر و گسترش مقالات، مطالب و آموزش های لازم در زمینه شهر هوشمند، فناوری های نوین و زیر ساخت ها اطلاعاتی ایجاد شده است و همچنین در سایر موارد مطالب علمی در رابطه با نجوم، برنامه نویسی و هنر نیز بعنوان بخش های آزاد و بخشهای نیز در رابطه با شهرسازی و معماری شهری، بعنوان بخش شهری در این وبگاه درج میگردند. در این وبگاه سعی دارم مطالب جامعی در رابطه با شهر هوشمند و فناوری های مربوط به آن به فارسی در دسترس علاقمندان قرار دهم. علاوه بر رزومه و پروژه های من، در مواردی نیز اطلاع رسانی جهت پروژه ها و دوره های آموزشی در بخش اخبار جهت اطلاع رسانی درج میگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *